upload telefon

Tłumaczenia

TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE

 

Firma AFB zajmuje się przekładem tekstów z wielu dziedzin, tłumaczymy między innymi:

 

  • tłumaczenia - teksty prawnicze
  • tłumaczenia - teksty ekonomiczne, bankowe i finansowe
  • tłumaczenia - teksty ubezpieczeniowe
  • tłumaczenia - teksty medyczne i farmaceutyczne
  • tłumaczenia - strony internetowe
  • tłumaczenia - teksty informatyczne
  • tłumaczenia - teksty handlowe
  • tłumaczenia - teksty unijne
  • tłumaczenia - teksty techniczne


Wszystkie powyższe tłumaczenia są wykonywane przez specjalistów w danej dziedzinie lub pod ich nadzorem.

W ofercie naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo atrakcyjne promocje na tłumaczenia na język angielski i niemiecki.TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE (UWIERZYTELNIONE)


Nasza firma AFB Tłumaczenia angielski Wrocław oferuje Państwu możliwość tłumaczenia wraz z uwierzytelnieniem dokumentu przez tłumacza przysięgłego. Każdej firmie możemy zaoferować m.in. tłumaczenia przysięgłe holenderskiego, norweskiego, szwedzkiego, hiszpańskiego, włoskiego, czeskiego, rosyjskiego, nie wspominając już o tym, że pracuje u nas tłumacz angielskiego czy tłumacz niemieckiego. Zielona góra to drugi główny rejon działania naszej firmy. Tłumaczenia przysięgłe przesyłamy klientom za pośrednictwem poczty lub kuriera. Na terenie Wrocławia (po wcześniejszym uzgodnieniu) możemy dostarczyć dokument tłumaczenia osobiście!

 

TŁUMACZENIA USTNE (KONSEKUTYWNE, SYMULTANICZNE)


Mamy w naszej ofercie różne formy przekładów ustnych. Jedną z nich jest tłumaczenie ustne konsekutywne. Ten rodzaj pracy translatora polega na bieżącym, natychmiastowym przekładzie mówionego tekstu, zarówno na język obcy, jak i z języka obcego na język polski. Każdy nasz tłumacz angielskiego czy niemieckiego jest mobilny. Każdego charakteryzuje dokładność i bogate słownictwo w obu językach. Natychmiast po złożeniu zlecenia w danym języku – angielski lub niemiecki tłumacz dojedzie na miejsce w najkrótszym możliwym czasie.

 

Drugą metodą translacji konferencyjnej jest przekład ustny symultaniczny – polegający na natychmiastowym przekładzie usłyszanych wypowiedzi prelegenta w obcym języku w kabinie dźwiękoszczelnej. Autor przekładu słucha słów prelegenta na słuchawkach i przekazuje wypowiedź w trybie natychmiastowym słuchaczom prelekcji.

 

Dla naszych Klientów AFB uruchomiło usługę specjalną: Pogotowie Językowe. W ramach tej usługi w każdym dniu roboczym w ciągu 2 godzin od złożenia zlecenia we wskazane miejsce dojedzie tłumacz niemieckiego lub tłumacz angielskiego. Wrocław jest jedynym miastem, w którym taka usługa jest wykonywana. Szczegóły tej oferty znajdują się w zakładce „Pogotowie Językowe”.